Strada Alexandru Vlahuta nr. 12-14, Cluj Napoca
Telefon:
  • 0264 580615 - Secretariat
  • 0264 587298 - Contabilitate
  • 0264 585965 - Directiune
Codul fiscal: 4722498
Inscriere Clasa Pregatitoare 2017-2018
Circumscriptie 2017-2018
Clasa Pregatitoare 2017-2018
PDI 2012-2016
Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Cluj Napoca

Invatatori si Diriginti

  • Învățători Clasa Pregătitoare
    P1 - LUCA ANA
    P2 - POPA TATIANA
    P3 - ABRUDAN FLORA
    P4 - NISIPEANU ANCA
    P5 - TUDOSĂ MIRELA
    P6 - CAZAC ALEXANDRA
    P7 - BARBOS ANCUŢA
    P7(M) - JUHOS LENKE
  • Învățători Clasa I
    A - CICEU DAVID
    B - TOHOTAN IOANA
    C - GHERGHEL CRISTINA
    D - RASTEIU IOANA
    E - STOICA DANIELA
    F - CHIVU VALENTINA
    M - ILLES CSILLA
  • Învățători Clasa A II-A
    A - MAN MARIA
    B - MOTORA LEONORA
    C - MARINA AURELIA
    D - HARAN MIRELA
    E - SĂLĂJAN MONICA
    F - CADAR IOANA
    G - HETEA KARIMA
    M - BANTO JUTKA
  • Învățători Clasa A III-A
    A - BARBANTA DORINA
    B - MIRCEA MARIA
    C - ZAH CLAUDIA
    D - LAZĂR DORINA
    E - SIMION ANCA
    F - MARIAN HAJNAL
    M - KORABIAN KRISYTINA
  • Învățători Clasa A IV-A
    A - BUCUR ANICUȚA
    B - TODORUȚ LENUȚA
    C - TOMOIAGĂ LAURA
    D - MOLDOVAN NICOLETA
    E - PETRIC ANA
    F - MUREȘAN SIMONA
    M - BENKO ANTONIA
  • Diriginți Clasa A V-A
    A - TIVADAR MONICA
    B - VASIES BIANCA
    C - NISIPEANU GABRIEL
    D - ORMENISAN CRISTINA
    M - KALMAN PALI KINGA
  • Diriginți Clasa A VI-A
    A - NICOLAS ANA MARIA
    B - APAHIDEAN SIMONA
    C - BORBEI CARMEN
    D - BACIU CODRUȚA
    M - NAGY CSILLA
  • Diriginți Clasa A VII-A
    A - GHERASIM SERGIU DANIEL
    B - SOFIAN ILARIANA
    C - CENAN LAURA
    D - SERBAC ANA MARIA
    E - DOSZTAL FERDINAND
    M - LORINCZI ANNAMARIA
  • Diriginți Clasa A VIII-A
    A - CÂMPEANU IONUȚ
    B - RUS ARIANA
    C - BILC IOAN
    D - PROCOPCIUC ROMULUS
    E - MORA IOANA
    M - BORBELY BOTOND
  • Diriginți Clasa A IX-A
    I - ROTAR ALINA
    S1 - FLONTA LUCIA
    S2 - PELEA CARMEN
  • Diriginți Clasa A X-A
    I - RUS MARIA
    S1 - GALASIU INGRID
    S2 - POP AMALIA
    M - SZEGI ANDREA
  • Diriginți Clasa A XI-A
    I - MAXIM ANDREEA
    S1 - CÂMPEAN DANA
    S2 - TOȘA VIOREL
    M - FUSTOS KLARA
  • Diriginți Clasa A XII-A
    I - UNGUREANU LORETA
    S1 - MANOLE FILOMELA
    M - ANDREICA KAROLA