Strada Alexandru Vlahuta nr. 12-14, Cluj Napoca
Telefon:
  • 0264 580615 - Secretariat
  • 0264 587298 - Contabilitate
  • 0264 585965 - Directiune
Codul fiscal: 4722498
PERIOADĂ TRANSFERURI AN ȘCOLAR 2020-2021(I-VIII)
CTP și Burse
PDI 2016-2020
Mobilități 2020-2021
Anunț transfer liceu
Săptămâna "Școala altfel" - 24.04.2020-30.04.2020
Liceul Teoretic Onisifor Ghibu Cluj Napoca

Învățători și Diriginți

  • Învățători Clasa Pregătitoare
    P1 - SIMION ANCA
    P2 - TĂNASE JULIA
    P3 - MIRCEA MARIA
    P4 - MARIAN HAJNAL
    P5 - ZAH CLAUDIA
    P6 - TEMEȘ CLAUDIA
  • Învățători Clasa I
    A - MOLDOVAN NICOLETA
    B - RAŢIU OANA AIDA
    C - PETRIC ANA
    D - CÂMPIAN ADINA
    E - TOMOIAGĂ LAURA
    F - MUREȘAN SIMONA
    M - PETER SALOME
  • Învățători Clasa A II-A
    A - LUCA ANA
    B - POPA TATIANA
    C - ABRUDAN FLORA
    D - TINTIȘAN CLAUDIA
    E - TUDOSA MIRELA
    F - CAZAC ALEXANDRA
    G - BĂRBOS ANCUȚA
    M - IUHOS LENKE
  • Învățători Clasa A III-A
    A - OAIDĂ DANIELA
    B - TOHOTAN IOANA
    C - GHERGHEL CRISTINA
    D - RASTEIU IOANA
    E - STOICA DANIELA
    F - UNGUR ROZALIA
    M - ILLES CSILLA
  • Învățători Clasa A IV-A
    A - MAN MARIA
    B - MOTORA LEONORA
    C - MARINA AURELIA
    D - HARAN MIRELA
    E - SALAJAN MONICA
    F - BUCUR ANICUŢA
    G - HETEA KARIMA
    M - BANTO JUTKA
  • Diriginți Clasa A V-A
    A - BORBEI CARMEN
    B - CHIRCEV IRINA
    C - FAZAKAS SOFIAN ILARIANA
    D - CENAN LAURA
    E - ROMAN SABINA
    F - PODAR DELIA
    M - SZOCS ELVIRA
  • Diriginți Clasa A VI-A
    A - CÎMPEANU IONUT
    B - BRAIC GABRIEL
    C - BÎLC IOAN
    D - HORVAT CLAUDIA
    E - TĂMAȘ LILIANA
    F - UNGUREANU LORETA
    M - FARKAS BLANKA
  • Diriginți Clasa A VII-A
    A - TIVADAR MONICA
    B - VĂSIEȘ BIANCA
    C - NISIPEANU GABRIEL
    D - ORMENIȘAN CRISTINA
    M - KALMAN PALI KINGA
  • Diriginți Clasa A VIII-A
    A - NICOLAS ANA MARIA
    B - APAHIDEAN SIMONA
    C - BOAR FELICIA
    D - BACIU CODRUTA
    M - NAGY CSILLA
  • Diriginți Clasa A IX-A
    I - MAXIM ANDREEA
    S1 - BATI LUMINIȚA
    S2 - GHERASIM SERGIU DANIEL
  • Diriginți Clasa A X-A
    I - RUS ARIANA
    S1 - MANOLE FILOMELA
    S2 - POPA MIHAELA
  • Diriginți Clasa A XI-A
    I - ROTAR ALINA
    S1 - FLONTA LUCIA
    S2 - ȚAR MIHAELA
  • Diriginți Clasa A XII-A
    I - RUS MARIA
    S1 - GALASIU INGRID
    S2 - POP AMALIA
    M - IRSAI MONIKA